Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani sprawcy włamań do sklepów jubilerskich

Data publikacji 21.12.2018

Prudniccy policjanci szukają sprawców włamań oraz usiłowania włamania do sklepów jubilerskich na terenie Prudnika. Sytuacje te miały miejsce w listopadzie. Przestępcy po wybiciu szyby wdzierali się do środka sklepów. W ten sposób, skradli biżuterię o wartości ponad 70 tys. złotych. W jednym przypadku, nie udało im się wybić szyby. Publikujemy nagranie z wizerunkiem jednej z osób zarejestrowanych przez monitoring.

Do tych trzech zdarzeń doszło pod koniec listopada br. na terenie Prudnika. Sprawca w dwóch przypadkach wybijając szybę w sklepach z wyrobami jubilerskimi, dostał się do środka skąd skradł biżuterię wartą ponad 70 tys. złotych. W jednym przypadku skończyło się na usiłowaniu włamania - właśnie z tej sytuacji publikujemy nagranie z wizerunkiem osoby odpowiedzialnej za to przestępstwo.

Policjanci podczas oględzin zabezpieczyli m.in. zapis monitoringu, który zarejestrował wizerunek podejrzewanego o te przestępstwa młodego mężczyznę. Śledczy ustalili ponadto, że osoba ta nie działała sama. Ponadto, prawdopodobnie ci sami sprawcy mogą mieć związek z innymi przestępstwami o podobnym charakterze, które miały miejsce na terenie województwa opolskiego.

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży, prosimy o telefoniczny kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku pod nr tel. 695 872 282 bądź dyżurnym policji w Prudniku - tel. 77 434 18 03.

(KWP w Opolu / kp)

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 1.78 MB)

Powrót na górę strony