Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Elbląg: Bezpieczeństwo przez… 12 miesięcy. Ukazał się policyjny kalendarz

Data publikacji 21.12.2018

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym każdemu leży na sercu. Kalendarz promujący bezpieczeństwo, to wyjątkowa forma przekazu. Już po raz kolejny elbląscy funkcjonariusze ogłosili konkurs na kalendarz przedstawiający bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Gratulujemy wszystkim za pomysłowość.


Każdego roku w kwietniu policjanci z Elbląga ogłaszają konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Co roku otrzymujemy wiele, ciekawych prac. Jurorzy oceniający mają wielki dylemat z wyborem tych najpiękniejszych. Jednak wyróżniają te, które ich zdaniem, najciekawiej ilustrowały tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
W tegorocznej edycji konkursu udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z kl. 0-3 z terenu Elbląga i powiatu. Prace tych najmłodszych zwycięzców zostały zamieszczone w kalendarzu na rok 2019.
 Nagrodzeni to:
 1.        Szymon Białek SP 3 Pasłęk,
 2.        Magdalena Szuba SP3 Pasłęk,
 3.        Michał Wycka SP4 Elbląg,
 4.        Jakub Darmetko SP12 Elbląg,
 5.        Oliwia Głuchowska SP12 Elbląg,
 6.        Lena Zielińska SP14 Elbląg,
 7.        Zofia Rymkiewicz SP 15 Elbląg,
 8.        Julia Juszczyszyn SP 16 Elbląg,
 9.        Hanna Dryll SP Nr 19 w Elblągu,
 10.      Julia Grodecka SP Godkowo,
 11.      Basia Bławat SP Gronowo Górne,
 12.      Adam Więckowski SP Żurawiec
Wszystkim wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu. Partnerami wydawniczymi kalendarza są: Urząd Miejski w Elblągu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu, GE POWER SP. Z O.O. w Elblągu oraz Drukarnia Elgraf. Kolejny konkurs rozpocznie się w kwietniu 2019 roku.
 
kn/kw
Powrót na górę strony