Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Biłgoraj: Szczęśliwy finał poszukiwań 70-latka

Data publikacji 31.12.2018

Od piątku trwały poszukiwania zaginionego 70-latka z Biłgoraja. W poszukiwaniach udział brali policjanci, strażacy oraz najbliżsi zaginionego. Wczoraj mężczyzna został odnaleziony w w okolicach zakola rzeki Biała Łada. Wyziębiony i osłabiony został przewieziony do szpitala.

W miniony piątek około godziny 23:00 zaniepokojona dłuższą nieobecnością rodzina zgłosiła zaginięcie 70-latka. Mieszkaniec Biłgoraja około godziny 20:00 wyszedł z domu na spacer, nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Policjanci penetrowali teren miasta, rozpytywali mieszkańców, sprawdzali szpitale, dworce, pustostany. Również rodzina mężczyzny brała udział w poszukiwaniach. Podczas poszukiwań trwających od piątku wykorzystany był pies tropiący oraz kamery termowizyjne

Wczoraj do działań dołączyli strażacy PSP i OSP.  W  wyniku wspólnych działań 70 latek został odnaleziony. Mężczyzna znajdował się w okolicach zakola rzeki Biała Łada. Osłabiony i wyziębiony został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

JK

Powrót na górę strony