Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Strzelali do samochodów z broni - uszkodzili 13 aut

Data publikacji 08.02.2019

Głogowscy policjanci zatrzymali 21-letnią mieszkankę Głogowa oraz jej 54-letniego znajomego podejrzanych o zniszczenie kilkunastu zaparkowanych samochodów. Sprawcy strzelali do aut z broni pneumatycznej. W telefonie mężczyzny policjanci znaleźli film, który stał się dowodem, że obydwoje w nocy z 19 na 20 grudnia 2018 roku strzelając z broni pneumatycznej uszkodzili 13 samochodów.

Do skandalicznego aktu wandalizmu doszło w nocy z 19 na 20 grudnia 2018 roku.  Policjanci ustalili, że uszkodzonych zostało 13 samochodów, które stały zaparkowane na jednym z głogowskich osiedli. Łączna wartość strat jakie spowodowali sprawcy, wynosi ponad 14 tysięcy złotych.

Głogowscy policjanci zatrzymali 21-letnią mieszkankę Głogowa oraz jej 54-letniego znajomego, mieszkańców Głogowa. Działali wspólnie. Jadąc samochodem po osiedlowym parkingu strzelali z broni pneumatycznej do zaparkowanych aut. Swoje chuligańskie wyczyny i komentarze do nich filmowali telefonem komórkowym.Para usłyszała zarzuty zniszczenia mienia i uszkodzenia 13 pojazdów.

Za zniszczenie mienia grozi im kara do 7,5 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • uszkodzone auto
  • uszkodzone auto
  • uszkodzone auto
  • uszkodzone auto

Film Strzelali do samochodów z broni - uszkodzili 13 aut

Pobierz plik Strzelali do samochodów z broni - uszkodzili 13 aut (format mp4 - rozmiar 12.01 MB)

Powrót na górę strony