Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brawo dla tych, którzy systematycznie dzielą się tym, co najcenniejsze

Data publikacji 11.02.2019

W KWP w Bydgoszczy odbyło się spotkanie, podczas którego odznaczono i wyróżniono funkcjonariuszy oraz pracowników Policji systematycznie oddających krew. Była to też okazja do wyboru nowego prezesa Klubu Honorowych Dawców Krwi przy KWP w Bydgoszczy, ponieważ dotychczasowy mł. insp. Dariusz Błasiak ogłosił swoją rezygnację. Dziękujemy za wieloletnie propagowanie idei Honorowego Krwiodawstwa.

W miniony piątek (8.02.19) odbyło się spotkanie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy z funkcjonariuszami i pracownikami Policji, którzy systematycznie oddają krew. Przy tej okazji najbardziej "aktywni" krwiodawcy otrzymali odznaki „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi”, które wręczył Prezes Kujawsko-Pomorskiego Zarządu Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy. Dodatkowo Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy wyróżnił 7 członków Klubu Honorowych Dawców Krwi przy KWP w Bydgoszczy, którym wręczył nagrody rzeczowe.

Jednocześnie Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podziękował za 10 lat pracy na rzecz krwiodawców – Prezesowi klubu HDK przy KWP w Bydgoszczy - mł. insp. Dariuszowi Błasiakowi, który poinformował o swojej rezygnacji z pełnionej funkcji. Nowym Prezesem klubu została Pani podkom. Paulina Malinowska. Gratulujemy i życzymy sukcesów, a dotychczasowemu Prezesowi dziękujemy za wieloletnie propagowanie idei Honorowego Krwiodawstwa.

Powrót na górę strony