Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na A2! Apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 14.02.2019

Wczoraj po 20.00 na autostradzie A2 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu dwóch pojazdów na miejscu zginął kierujący mitshubishi. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze!

Wczoraj po 20.00 na autostradzie A2, kilkanaście metrów za MOP-Brwinów w kierunku Warszawy, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mitshubishi uderzyło w ciągnik siodłowy z naczepą. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 23-letni kierowca osobówki.

Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez prokuraturę i policję.

Policjanci  proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8  lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 758 60 81 do 85 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: komendat.pruszkow@ksp.policja.gov.pl 

Apelujemy do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę. Zmienne warunki atmosferyczne, jakie panują w ostatnich dniach wymagają zachowania wyjątkowej ostrożności, a przede wszystkim zdjęcia nogi z gazu!

ea/kk

Powrót na górę strony