Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 3 tys. porcji narkotyków i kradzione quady u zatrzymanego mężczyzny

Data publikacji 15.02.2019

Policjanci z powiatu jeleniogórskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu oraz posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze na terenie jego posesji zabezpieczyli marihuanę, z której można było uzyskać ponad 3 tys. porcji handlowych oraz 2 quady pochodzące z kradzieży. Zatrzymanemu może teraz grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Karpacza ustalili, a następnie zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze potwierdzili, że mężczyzna w okresie ostatnich 2 lat na terenie Karpacza i w jego okolicach dopuścił się co najmniej 5 przestępstw przeciwko mieniu. Są to kradzieże z włamaniem i kradzieże. Ma on na koncie kradzież skutera, kamery monitoringu, 2 quadów, próbę włamania do budynku jednorodzinnego oraz włamanie do szatni klubu sportowego.

Policjanci w trakcie czynności na terenie jego posesji w altance ogrodowej zabezpieczyli marihuanę, z której można było uzyskać ponad 3 tys. porcji handlowych oraz zabezpieczyli 2 quady, które zostały skradzione z prywatnej posesji 31 stycznia br.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśnią szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

  • zabezpieczona marihuana
  • quad
  • quad
Powrót na górę strony