Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzana o zabójstwo w rękach policji

Data publikacji 19.02.2019

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo konkubenta. Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Z ustaleń wynika, że pomiędzy kobietą a mężczyzną doszło do kłótni o telefon komórkowy, który mężczyzna zaniósł do lombardu. W pewnym momencie kobieta miała chwycić za nóż, którym zadała mężczyźnie śmiertelny cios. 46-latka została tymczasowo aresztowana przez sąd. Może jej grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z Woli otrzymali informację o tym, że w jednym z lokali doszło do awantury, podczas której mężczyźnie został zadany cios nożem. Na miejscu policjanci ustalili okoliczności zdarzenia, z których wynika, że pomiędzy parą doszło do sprzeczki. Powodem kłótni było to, że mężczyzna kilka dni temu zaniósł do lombardu telefon komórkowy należący do kobiety. 46-latka miała chwycić za nóż kuchenny i zadać mu cios, jak się okazało, śmiertelny. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny, a 46-letnia Agnieszka M. została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Dalej sprawą zajęli się śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie podejrzanej zarzutu zabójstwa. Decyzją sądu kobieta najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za zabójstwo grozi kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.  

ea/ms

Nagranie audio Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Pobierz plik Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP (format mp3 - rozmiar 2.49 MB)

Powrót na górę strony