Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierujący uszkodził 5 samochodów

Data publikacji 20.02.2019

Suwalscy policjanci zatrzymali 28- latka, który uszkodził 5 samochodów, a kiedy zobaczył mundurowych próbował uciec z miejsca zdarzenia. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna kierował golfem, mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiada przy sobie dokumentów. Jakby tego było mało, wyszło też na jaw, że posługuje się fałszywymi danymi i jest poszukiwany przez sąd.

Dzisiaj w nocy, około godziny 2.20 w Suwałkach, przy ulicy Wojska Polskiego uwagę policjantów z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego zwrócił volkswagen, który jadąc ocierał się o pojazdy zaparkowane na poboczu. Na widok radiowozu kierujący zatrzymał samochód, a siedzący za kierownicą mężczyzna wyskoczył z auta i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast podjęli za nim pościg i już po chwili uciekinier był w rękach mundurowych. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów tożsamości. Podczas legitymowania podawał się za 27-letniego mieszkańca Suwałk. Po chwili mundurowi ustalili jednak, że kierujący posługuje się fałszywymi danymi. Jakby tego było mało, okazało się, że jest poszukiwany przez sąd i najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu. Badanie stanu trzeźwości 28-latka wykazało blisko dwa promile alkoholu w jego organizmie. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Mundurowi apelują o rozsądek na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

  • zniszczony samochód
  • zniszczone samochody
  • zniszczone samochody
Powrót na górę strony