Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za zabójstwo

Data publikacji 26.02.2019

Policjanci z błońskiego komisariatu zatrzymali 49-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Wszystko wskazuje na to, że obywatel Ukrainy ostrym narzędziem ranił swoją ofiarę w klatkę piersiową, w wyniku czego mężczyzna zmarł. Na wniosek prokuratora sąd zastosował 3 miesięczny areszt dla zatrzymanego. Teraz grozi mu kara nawet do 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W nocy do komisariatu w Błoniu przyszedł mężczyzna, który wcześniej został powiadomiony przez swoją znajomą o śmierci ich wspólnego kolegi. Zgłaszający zaniepokojony otrzymaną informacją zawiadomił dyżurnego jednostki. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali kobietę i mężczyznę. Okazało się, że w kolejnym pomieszczeniu na podłodze leżał pokrzywdzony z raną klatki piersiowej. Policjanci wstępnie ustalili, że 49-letni obywatel Ukrainy zadał cios, po którym mężczyzna zmarł.

Zebrany materiał pozwolił na przedstawienie zarzutów 49-latkowi. Na wniosek prokuratora sąd zastosował 3 miesięczny areszt dla zatrzymanego. Teraz grozi mu kara nawet do 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

/md/mb

 

Nagranie audio Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Pobierz plik Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP (format mp3 - rozmiar 1.86 MB)

Powrót na górę strony