Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łuków: Zasnął za kierownicą. Auto wylądowało na dachu

Data publikacji 27.02.2019

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w nocy w Łukowie na ul. Wyszyńskiego. Samochód marki Volkswagen Polo przewrócił się na dach po tym, jak kierujący autem 18-latek zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo. Na szczęście młody mężczyzna doznał niegroźnych urazów, jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do jakiego doszło dzisiaj w nocy w Łukowie na ul. Wyszyńskiego. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Polo, 18-latek z powiatu radzyńskiego w trakcie jazdy zjechał z jezdni na chodnik i uderzył w przydrożne drzewo. Po uderzeniu auto młodego mężczyzny przewróciło się na dach. Kierowca samochodu sam wydostał się z wnętrza pojazdu i telefonicznie wezwał pomoc. Mundurowym którzy przyjechali na miejsce kierowca mówił, że wracał z pracy i przysnął za kierownicą. 18-latek został odwieziony do szpitala.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Nagranie publikujemy ku przestrodze, aby pokazać, że wystarczy chwila, by doszło do tragedii na drodze.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze. Odczuwając zmęczenie i senność w trakcie jazdy warto zrobić sobie kilkuminutową przerwę w podróży. Brak snu i przemęczenie kierowcy może doprowadzić do wielu tragicznych wypadków.

M.J.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.54 MB)

Powrót na górę strony