Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Opolska Policja na targach edukacyjnych

Data publikacji 07.03.2019

Pracownicy i funkcjonariusze opolskiej Policji zaprezentowali ofertę służby podczas VI Targów Edukacyjnych w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. Była to świetna okazja do zapoznania się z wymaganiami jakie stawiamy kandydatom oraz do rozmowy z policjantami na temat ich służby. Uczestnicy targów mieli również możliwość obejrzenia sprzętu i wyposażenia, jakiego mundurowi używają na co dzień.

Od 5 do 6 marca 2019 roku trwały Targi Edukacyjne w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. Targi odbyły się już po raz szósty. Wśród szkół i firm z naszego województwa, ze swoją ofertą była tam również Opolska Policja.

Na naszym stanowisku, oprócz pracownicy Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Opolu zajmującej się doborem do służby, byli również funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Można było z nimi porozmawiać między innymi o tym, jak wygląda ich praca i jakie wyzwania stawia przed nimi codzienna służba. Każdy mógł także zapoznać się ze sprzętem wykorzystywanym przez funkcjonariuszy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasze radiowozy.

Razem z opolskimi policjantami swoją ofertę zaprezentował Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie, który to w porozumieniu z Komendą Miejską Policji w Opolu realizuje program edukacyjny w klasie policyjnej.

Całe targi cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży szkolnej, która licznie odwiedziła stanowiska z ofertami edukacyjnymi i dotyczącymi kariery zawodowej.

  • Uczestnicy targów razem z pojazdami służbowymi
  • Stoisko opolskiej Policji
  • Stoisko opolskiej Policji
  • Stoisko opolskiej Policji
  • Uczestnicy targów razem z pojazdami służbowymi
  • Stoisko opolskiej Policji
Powrót na górę strony