Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ku przestrodze publikują zdjęcia z wypadku drogowego

Data publikacji 18.03.2019

Śledczy ze Strzelec Krajeńskich wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek, 18 marca br. na drodze k-22. Niestety w jego wyniku śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, po tym jak kierowane przez niego auto uderzyło w drzewo. Siła uderzenia pojazdu w przeszkodę była ogromna o czym świadczą zniszczenia samochodu. Przypominamy o dostosowaniu prędkości do obowiązujących przepisów oraz do warunków panujących na drodze.

Do wypadku doszło na drodze k-22 pomiędzy miejscowościami Licheń - Strzelce Krajeńskie. To na tym odcinku w poniedziałek, 18 marca br. przed godziną 4.00 rano kierowca bmw z nieznanych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była na tyle silna, że auto uległo kompletnemu zniszczeniu. Niestety pomimo błyskawicznej interwencji służb, na miejscu zginął młody kierowca. Z uwagi na wypadek droga była nieprzejezdna, a policjanci wyznaczyli objazdy.

Przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci i prokurator.

Funkcjonariusze przypominają, że wielu tragedii na drodze można uniknąć. Podstawową zasadą jest jednak dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków na drodze. Bądźmy ostrożni i kierujmy się rozsądkiem!

(KWP w Gorzowie Wlkp. / mg)

  • wypadek drogowy
  • wypadek drogowy
  • wypadek drogowy
  • wypadek drogowy
  • wypadek drogowy
Powrót na górę strony