Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali mieszkańców z pożaru

Data publikacji 20.03.2019

Hajnowscy policjanci uratowali czterech mieszkańców domu jednorodzinnego z pożaru. W związku z zagrożeniem wybuchu butli gazowej ewakuowano kilkanaście osób. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy tylko sprawca podpalenia trafił pod opiekę lekarzy.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce w miniony poniedziałek, otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów jednorodzinnych na terenie miasta. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z hajnowskiej "patrolówki". Okazało się, że w budynku przebywają łącznie cztery osoby, a awanturnik posiada oparzenia na rękach i głowie.

Mundurowi zauważyli również unoszący się na piętrze dym. Okazało się, że mężczyzna podpalił butlę z gazem znajdującą się na piętrze. Policjanci natychmiast ewakuowali domowników i wezwali na miejsce Straż Pożarną.

W związku z realnym zagrożeniem wybuchem butli gazowej, policjanci ewakuowali również mieszkańców sąsiednich domów. W wyniku pożaru nadpaleniu uległy pokoje, a 35-letni sprawca podpalenia butli trafił pod opiekę lekarzy. Teraz hajnowscy policjanci ustalają zakres odpowiedzialności mężczyzny.

(KWP w Białymstoku / mg)

  • Policjanci uratowali mieszkańców z pożaru
  • Policjanci uratowali mieszkańców z pożaru
  • Policjanci uratowali mieszkańców z pożaru
Powrót na górę strony