Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szybkie i skuteczne działania policjantów

Data publikacji 30.03.2019

Kobieta wysłała wiadomość , że chce popełnić samobójstwo. Policjant pełniący służbę na stanowisku oficera dyżurnego komisariatu w Dęblinie ustalił miejsce jej przebywania i skierował tam policyjny patrol. Funkcjonariusze udzielili jej pierwszej pomocy, po czym przekazali pod opiekę lekarzy.

Minionej nocy  dyżurny z Komisariatu Policji w Dęblinie uzyskał informacje, że 20-latka z województwa mazowieckiego chce popełnić samobójstwo. Wysłała wiadomość sms do znajomych, którzy powiadomili Policję.

Podjęte próby kontaktu telefonicznego policjanta z kobietą nie przyniosły zamierzonego efektu. Nie odbierała telefonu. Policjanci ustalili prawdopodobne miejsce przebywania kobiety na terenie Dęblina. Na miejsce udał się policyjny patrol. Po kilkunastu minutach podczas penetracji terenu mundurowi  zauważyli kobietę odpowiadającą posiadanemu rysopisowi. Kobieta posiadała ranę kończyny. Policjanci natychmiast udzieli kobiecie pierwszej pomocy oraz wezwali pogotowie ratunkowe, które przewiozło ją do szpitala. Na szczęście rany okazały się tylko powierzchowne i nie zagrażało jej niebezpieczeństwo. Została zwolniono i przekazana rodzinie.

(KWP w Lublinie/wsz)

Powrót na górę strony