Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za posiadanie wyrobów pirotechnicznych na meczu

Data publikacji 09.04.2019

Policjanci z KMP w Lublinie podczas niedzielnego meczu żużlowego zatrzymali 29-latka z Grudziądza, który na imprezie masowej posiadał wyroby pirotechniczne. Mężczyzna dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury z wnioskiem o zastosowanie dozoru Policji oraz zakazu wstępu na imprezy masowe. Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę wieczorem policjanci zabezpieczali mecz żużlowy rozgrywany na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Funkcjonariusze z KMP w Lublinie podczas zabezpieczenia zatrzymali 29-latka, który na terenie stadionu posiadał wyroby pirotechniczne. Tym samym mieszkaniec Grudziądza naruszył przepisy wynikające z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Mundurowi przewieźli mężczyznę do policyjnego aresztu.

Dzisiaj policjanci z I Komisariatu Policji w Lublinie doprowadzą 29-latka do Prokuratury z wnioskiem o zastosowanie dozoru Policji oraz zakazu wstępu na imprezy masowe. Mieszkańcowi Grudziądza za posiadanie na imprezie masowej wyrobów pirotechnicznych grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z całą stanowczością reagują i będą reagowali na wszelkie zakłócenia porządku podczas tego typu imprez.

(KWP w Lublinie / mg)

Powrót na górę strony