Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brodniccy policjanci w dalszym ciągu poszukują 20-letniego Adriana

Data publikacji 26.04.2019

Brodniccy policjanci w dalszym ciągu poszukują 20-letniego Adriana Dudek, mieszkańca Brodnicy, który 22 grudnia wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwaniach, oprócz policjantów, strażaków, nurków z brodnickiego WOPR-u, żołnierzy wykorzystane zostały również psy tropiące, a wczoraj po raz kolejny w poszukiwaniach wykorzystano 4 policyjne drony.

Od 24 grudnia tj. od dnia zgłoszenia brodniccy policjanci poszukują 20-letniego Adriana Dudek, zamieszkałego w Brodnicy przy ul. 700-lecia. Młody mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 22/23 grudnia przez grupę znajomych przy ul. Bocznej w Brodnicy, gdzie odłączył się od nich i oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwaniach oprócz policjantów, strażaków, nurków z brodnickiego WOPR-u i żołnierzy wykorzystane zostały również psy tropiące oraz policyjny dron. 

Wczoraj po raz kolejny teren, gdzie ostatni raz widziany był Adrian sprawdzany był przez policyjne drony. Niestety bez rezultatu.  
  
Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemne, proste, zarost na twarzy – broda średniej długości, nos prosty szerokie nozdrza, uszy normalne przylegające. 
Znaki szczególne: na prawym boku ma znamię- ciemna plama o wielkości około 20 cm,
Ubrany był w kurtkę moro w jasnych kolorach, bez kaptura, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe. 

Wszystkie osoby, które widziały w jakim kierunku oddalił się Adrian Dudek, jak również znające miejsce pobytu 20-latka proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem tel. 112 lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy tel. 56 491 42 00. 

(KWP Bydgoszcz/ awk)

  • na zdjęciu policjant
  • zdjęcie Adriana
Powrót na górę strony