Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koleżeński koncert charytatywny

Data publikacji 29.04.2019

Szkoła Policji w Pile wspiera swoich Kolegów: Grzegorza, Leszka i Macieja, którzy przeżywają trudne chwile po dramatycznych wypadkach. To właśnie dla nich zorganizowano koncert charytatywny szkolnego zespołu muzycznego AWANS. Koncert przeplatały cieszące się dużym zainteresowaniem licytacje pozyskanych upominków.

24 kwietnia br. Szkoła Policji w Pile, NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile oraz szkolny Region IPA wspólnie zorganizowali koncert charytatywny połączony z koleżeńską zbiórką pieniędzy celem wparcia swoich kolegów. Na scenie wystąpił działający przy Szkole zespół muzyczny AWANS.

Imprezę charytatywną rozpoczęło wystąpienie Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różnak-Krzeszewskiej, która wraz z mężem wsparła tę koleżeńską inicjatywę, sama aktywnie włączając się w licytacje.

W zbiórkę koleżeńską dla naszych Kolegów zaangażowali się także: poseł, Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Policji Grzegorz Piechowiak, Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, I Zastępca Prezydenta Miasta Piły Krzysztof Szewc i Członek Rady Powiatu Przemysław Pochylski.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk przekazał na licytację pióro z grawerem oraz okolicznościową filiżankę.

Na koncercie nie zabrakło delegacji z zaprzyjaźnionych komend powiatowych z Piły, Złotowa i Czarnkowa oraz kadry i słuchaczy pilskiej Szkoły Policji. W związku z tym, że cel był szczytny, a serca uczestników skore do pomocy, udało się zebrać sporą sumę pieniędzy, które zostaną przekazane naszym Kolegom.

Akcja w postaci zbiórki koleżeńskiej trwać będzie jeszcze do końca tygodnia.

(SP w Pile / mg)

  • zespół muzyczny gra m.in. na akordeonie podczas charytatywnego koncertu
  • Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różnak-Krzeszewska oficjalnie rozpoczęła charytatywny koncert
  • Komendant Szkoły Policji w Pile oraz prowadzący licytację podczas charytatywnego koncertu
  • przekazane na charytatywną licytację przedmioty
  • licytacje przekazanych przedmiotów podczas charytatywnego koncertu
  • zespół muzyczny gra podczas koncertu charytatywnego
  • uczestnicy charytatywnego koncertu podczas występu zespołu muzycznego
  • zespół muzyczny gra podczas koncertu charytatywnego
  • podziękowania i przekazanie kwiatów dla Komendant Szkoły Policji w Pile za wsparcie charytatywnego koncertu
Powrót na górę strony