Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pseudokibic zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 08.05.2019

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców z katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 23-latka, który posiadał narkotyki. W mieszkaniu mężczyzny kryminalni znaleźli przeszło 3,5 kg środków odurzających i zlikwidowali plantację marihuany. Czarnorynkową wartość przechwyconych narkotyków oszacowano na blisko 150 tys. zł. Zatrzymanemu grozi 10 lat więzienia.

Zatrzymany przez kryminalnych mężczyzna to pseudokibic, sympatyzujący z jedną z rybnickich drużyn. W wynajmowanym przez 23-latka mieszkaniu policjanci z Wydziału ds Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach znaleźli 3,5 kilograma haszyszu, 100 gramów tabletek ekstazy, 155 gramów marihuany oraz 50 gramów poporcjowanej na działki kokainy. Oprócz tego stróże prawa zlikwidowali plantację marihuany, która znajdowała się w szafie z ubraniami. Łączna, czarnorynkowa wartość przechwyconych narkotyków oszacowana została na blisko 150 tysięcy złotych.

Policjanci będą wnioskować o tymczasowy areszt dla rybnickiego pseudokibica. Wkrótce zapadnie decyzja co do jego dalszego losu. Sprawa ma charaktery rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

(KWP w Katowicach / mw)

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • Trzymany w dłoni tester narkotykowy

Film Pseudokibic zatrzymany z narkotykami

Opis filmu: Pseudokibic zatrzymany z narkotykami

Pobierz plik Pseudokibic zatrzymany z narkotykami (format mp4 - rozmiar 6.29 MB)

Powrót na górę strony