Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Policjanci zabezpieczali kolejny mecz rozgrywany w ramach MŚ FIFA U-20 Polska 2019

Data publikacji 25.05.2019

Kolejny mecz w ramach rozgrywanych w Lublinie Mistrzostw Świata U-20 w piłce nożnej za nami. Na stadionie Arena Lublin odbyło się spotkanie reprezentacji Hondurasu i Nowej Zelandii. Razem z fanami sportowych emocji byli lubelscy policjanci, którzy dbali o bezpieczeństwo!

policjant przy radiowozie przed stadionem w ręku trzyma radiostacje

Za nami kolejny mecz turnieju finałowego Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 w piłce nożnej.  Wczoraj na stadionie piłkarskim Arena Lublin miało miejsce spotkanie reprezentacji Hondurasu i Nowej Zelandii. Podobnie jak podczas pierwszego spotkania na trybunach zasiadło kilka tysięcy kibiców. Nad bezpieczeństwem sympatyków sportu czuwali lubelscy policjanci.

policyjny radiowóz

patrol policji patrolujący okolice stadionu Arena Lublin

Do zabezpieczenia spotkania zostali zaangażowani przede wszystkim policjanci służb patrolowo - interwencyjnych i ruchu drogowego.  Na stadionie można było zobaczyć również policyjnych spottersów.

policjant trzymający w ręku radiostację

policjant kieruje ruchem drogowym na skrzyżowaniu

Na drogach o bezpieczeństwo kierowców dbali funkcjonariusze ruchu drogowego. Mundurowi dbali przede wszystkim o właściwą, sprawną i płynną   organizację ruchu, zwłaszcza w okolicach stadionu. Za nami dwa z dziewięciu spotkań w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Piłce Nożnej. Dzisiaj jest przerwa meczowa, zaś kolejne sportowe emocje w Lublinie już jutro. Na Arenie Lublin zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacjami Senegalu i Kolumbii. Tak jak w poprzednich meczach nad bezpieczeństwem kibiców i mieszkańców Lublina czuwać będą policjanci.

K.K.

Powrót na górę strony