Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka otrzymała „Gwiazdę Szeryfa Prawa Dziecka”

Gwiazda Szeryfa Praw Dziecka UNICEF to wyróżnienie za szczególne działania na rzecz dzieci. We wtorek taką właśnie gwiazdę z rąk Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebnicy oraz zgromadzonych dzieci, odebrała policjantka z Zespołu do spraw Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy — mł. asp. Daria Szydłowska. Funkcjonariuszka jest osobą bardzo zaangażowaną w propagowanie i ochronę praw najmłodszych.

Uhonorowanie tytułem „Szeryfa Praw Dziecka” jest szczególnym wyróżnieniem, ponieważ jest przyznawane przez dzieci. To najmłodsi obywatele trzebnickiej społeczności zdecydowali, komu się ono należy. Gwiazdą Szeryfa Praw Dziecka może zostać odznaczony każdy przedstawiciel społeczności lokalnej, który zdaniem dzieci w wyjątkowy sposób dba o ich interesy. Gwiazda Szeryfa Praw Dziecka jest częścią projektu UNICEF "Szkoła z Prawami Dziecka".

Wyróżniona policjantka z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii KPP w Trzebnicy mł. asp. Daria Szydłowska to osoba bardzo zaangażowana w propagowanie i ochronę praw dzieci.

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance!

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

  • Dzieci gratulują policjantce gwiazdy
  • Wspólne zdjęcie z panią policjantka
  • Dzieci przytulają panią policjant
  • Gwiazda na mundurze
Powrót na górę strony