Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W dniu wolnym zatrzymał poszukiwaną

Data publikacji 26.06.2019

Spostrzegawczość, nawet w dniu wolnym, nie zawiodła kierownika ogniwa patrolowo-interwencyjnego z głubczyckiej komendy. Policjant podczas robienia zakupów w jednym z supermarketów rozpoznał poszukiwaną przez sąd kobietę. 31-latka została zatrzymana i przewieziona do zakładu karnego, gdzie będzie odbywała zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Kierownik ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas robienia zakupów w jednym z supermarketów na terenie Kędzierzyna-Koźla zauważył poszukiwaną kobietę. Policjant natychmiast udał się za 31-latką, jednocześnie powiadamiając o wszystkim dyżurnego kędzierzyńsko-kozielskiej policji. Kobieta była poszukiwana za oszustwa na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Pszczynie.

Już po chwili na parkingu supermarketu zjawił się patrol, który pomógł funkcjonariuszowi z Głubczyc zatrzymać poszukiwaną. Kobieta po zatrzymaniu została sprawdzona w policyjnych bazach danych, które potwierdziły jej tożsamość. Następnie przewieziono kobietę do jednego z zakładów karnych. Tam będzie odbywała zasądzoną karę 8 miesięcy więzienia.

(KWP w Opolu / kp)

 

Powrót na górę strony
Polska Policja