Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Parczew: Policjanci pomogli mężczyźnie, który chciał targnąć się na swoje życie

Data publikacji 26.06.2019

Policjanci z parczewskiej jednostki pomogli mężczyźnie, który zamierzał popełnić samobójstwo. 23-latek podciął sobie żyły. Dyżurny przez telefon instruował osoby, które były na miejscu zdarzenia o tym w jaki sposób udzielać pomocy, później mundurowi którzy dotarli do desperata utrzymywali jego funkcje życiowe do przyjazdu karetki. Mężczyzna trafił do szpitala.

    Do zdarzenia doszło w poniedziałek około północy. Dyżurny parczewskiej jednostki otrzymał informację, że na terenie jednego z cmentarzy w powiecie parczewskim został znaleziony mężczyzna z pociętymi nadgarstkami.

23-latek krwawił i tracił przytomność. Osoba która była na miejscu była na tyle zdenerwowana, że nie wiedziała co w takiej sytuacji ma robić. Dyżurny parczewskiej jednostki poinstruował osobą zgłaszającą w jaki sposób zrobić i założyć opatrunek. Po chwili na miejsce dotarli mundurowi, którzy udzielili dalszej pomocy. Policjanci podtrzymywali funkcje życiowe mężczyzny do momentu przyjazdu karetki.

23-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, powodem takiego zachowania mogły być problemy osobiste.

 

Powrót na górę strony
Polska Policja