Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy po służbie zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 02.07.2019

Dzielnicowy z VII Komisariatu Policji w Lublinie po raz kolejny w czasie wolnym od służby zatrzymał osobę poszukiwaną. Zatrzymany 35-latek był poszukiwany przez prokuraturę do ustalenia miejscu pobytu.

Wczoraj późnym wieczorem dzielnicowy z VII Komisariatu Policji w Lublinie w czasie wolnym od służby na jednej z ulic na osiedlu Czuby zauważył mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Funkcjonariusz, mając podejrzenia, że jest to osoba poszukiwana natychmiast zareagował. Po przedstawieniu się i pokazaniu odznaki zatrzymał mężczyznę. O tym fakcie powiadomił dyżurnego jednostki Policji, który na miejsce wysłał patrol.

Po wylegitymowaniu zatrzymanego mężczyzny okazało się, że policjant nie mylił się i doskonale zapamiętał wizerunek osoby poszukiwanej. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Lublina, który był poszukiwany przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie do ustalenia miejsca pobytu. 35-latek został przewieziony na komisariat i po pobraniu oświadczenia został zwolniony.

Mł. asp. Mariusz Sadło jest dzielnicowym VII Komisariatu Policji w Lublinie. Policyjny mundur nosi już od ponad 10 lat. Swoją postawą, pokazuje, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. To już kolejny raz, kiedy zareagował w czasie wolnym od służby. Miesiąc temu będąc na wolnym zatrzymał dwie osoby poszukiwane.  

(KWP w Lublinie/ bj)

Powrót na górę strony