Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 35-latka

Data publikacji 04.07.2019

Dzisiaj w nocy trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 35-letnim mieszkańcem Lublina. Zaniepokojona żona zgłosiła jego zaginięcie. Mężczyzna wyszedł z domu zamiarem popełnienia samobójstwa. Natychmiast poszukiwaniem zaginionego zajęli się policjanci. 35-latek został odnaleziony przez funkcjonariuszy z VII Komisariatu Policji w Lublinie. Po zbadaniu przez lekarzy wrócił pod opiekę rodziny.

Wczoraj wieczorem 35-letni mieszkaniec Lublina wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Zaniepokojona żona powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. W działania został również zaangażowany policyjny przewodnik z psem służbowym. Najpierw policjanci odnaleźli samochód należący do mężczyzny, który zaparkowany był w pobliżu ul. Krężnickiej. Następnie po godzinie 1.00 funkcjonariusze z VII Komisariatu policji w Lublinie odnaleźli zaginionego 35-latka w niedalekiej odległości od auta. Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużego zaangażowania mieszkaniec Lublina nie zdążył nic sobie zrobić, jego życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo.

35-latek w asyście policjantów został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do jednego ze szpitali w Lublinie. Po zbadaniu przez lekarzy mężczyzna został przekazany pod opiekę rodzinie.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony