Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najlepszy przyjaciel

Data publikacji 04.07.2019

Policjant z kazimierskiej komendy wracał po służbie, kiedy to zauważył błąkającego się przy drodze młodego pieska. Okoliczności, w jakich policjant spotkał szczeniaka pozbawiły go jakichkolwiek wątpliwości. Pieskowi trzeba było pomóc. Dziś rano, 4 lipca, nowy przyjaciel funkcjonariusza zamieszkał w Komendzie Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej i oczekuje na rozwój wydarzeń.

Młodszy aspirant Łukasz Cisak w nocy z 3 na 4 lipca br. realizował swoje obowiązki na terenie powiatu buskiego. Kiedy wracał do Kazimierzy Wielkiej po zakończonej służbie, na drodze wiodącej przez las zauważył błąkającego się młodego pieska. Zwierzę było zdezorientowane, a okoliczności, w których się znajdowało sprawiły, że policjant bez chwili wahania postanowił pomóc. Szczeniak od razu zaczął przytulać się do mundurowego, który zabrał go do ciepłego samochodu i przewiózł do kazimierskiej komendy.

Nakarmiony, napojony i zadowolony piesek znalazł przytulne miejsce. Dziś rano, 4 lipca, cieszył się wielkim zainteresowaniem policjantów, którzy chętnie zajmowali się nowym lokatorem. Mundurowy, który odnalazł szczeniaka zabrał go do swojego domu. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce zgłosi się właściciel szczeniaka i wyjaśnią się okoliczności jego zaginięcia. Osoby, którym zaginął pies lub mają jakąkolwiek wiedzę do kogo mógłby należeć, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej nr tel. 41 35 02 205.

(KWP w Kielcach / js)

Powrót na górę strony