Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 09.07.2019

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zajmującego się przestępczością narkotykową z KWP w Szczecinie zatrzymali na terenie Stargardu dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę, ecstasy i marihuanę.

Kryminalni ze Szczecina wytypowali miejsce na terenie Stargardu, w którym dochodzi do handlu środkami odurzającymi. Posiadając już niezbędne informacje podjęli interwencję w stosunku do dwóch mężczyzn, którzy przyjechali pod wskazane miejsce.

Pasażer wysiadł z auta i poszedł we wskazane miejsce. Po mężczyźnie było widać oznaki zdenerwowania, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy.

Podczas czynności służbowych znaleziono u 35-latka marihuanę, amfetaminę oraz 10 tabletek ecstasy. Dalsze czynności doprowadziły do ustalenia, że w jednym z garaży, do którego przyjechał mężczyzna przebywa 40-latek, który handluje środkami odurzającymi.

W garażu funkcjonariusze znaleźli ponad 107 gramów marihuany, 830 gramów amfetaminy oraz 78 sztuk tabletek ecstasy.

Podejrzani zostali zatrzymani, a śledczy po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym przedstawili im  zarzuty dotyczące posiadania i udzielania środków odurzających.

(KWP w Szczecinie/ js)

Powrót na górę strony