Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

5 listów gończych – zatrzymany dzięki współpracy policjantów z Bydgoszczy i Szczecina

Data publikacji 12.07.2019

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie, na podstawie informacji uzyskanych od kolegów z Bydgoszczy, zatrzymali 31-latka. Mężczyzna był poszukiwany pięcioma listami gończymi za oszustwa. Zatrzymany trafi niebawem do zakładu karnego.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób podejrzanych o najcięższe kategorie przestępstw, zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 31-latek ukrywał się przed organami ścigania, był poszukiwany pięcioma listami gończymi przez bydgoską Policję. Mężczyzna doskonale zdawał sobie sprawę, że szuka go Policja. Wiedział o ciążących na nim wyrokach za oszustwa związane z oferowaniem  nieruchomości, których dokonywał na jednym z portali ogłoszeniowych, mimo to, nie zaprzestał swojej przestępczej działalności. Robił przy tym wszystko, by nie zostać namierzonym.

To od funkcjonariuszy z Bydgoszczy zachodniopomorscy kryminalni z KWP uzyskali informację, że poszukiwany może przebywać w Szczecinie. Wczoraj, 11 lipca br., policjanci zapukali do drzwi mieszkania ,które zajmował poszukiwany. Tam zatrzymali kompletnie zaskoczonego 31-latka. Mężczyzna nie był w stanie zareagować w żaden sposób.

Za oszustwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Szczecinie/bj)

Powrót na górę strony
Polska Policja