Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Byliśmy i zabezpieczaliśmy - Master Truck 2019

Data publikacji 22.07.2019

Już po raz piętnasty policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu aktywnie włączyli się w działania profilaktyczne podczas międzynarodowej imprezy motoryzacyjnej, jaką jest „MASTER TRUCK”. Imprezę odwiedziło wielu gości nie tylko z Polski, ale i z całej Europy. Jak co roku, funkcjonariusze na swoim stoisku propagowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Policjanci czuwali też nad bezpieczeństwem uczestników imprezy.

15. Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „MASTER TRUCK” odbył się w dniach 19-21 lipca 2019 roku na terenie Autodromu – Lotniska w Polskiej Nowej Wsi/k. Opola. Oficjalne rozpoczęcie Zlotu odbyło się na scenie głównej, a w jego inauguracji udział wzięli organizatorzy i partnerzy imprezy, m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta, podinsp. Agnieszka Sałkowska Naczelnik Wydziału Nadzoru i Profilaktyki Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz Komendant Miejski Policji w Opolu podinsp. Rafał Drozdowski.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu na swoim stanowisku zaprezentowali specjalistyczny sprzęt służbowy, sposoby ujawniania i zabezpieczania śladów kryminalistycznych na miejscu zdarzenia drogowego oraz we współpracy z Opolskim Klubem Strzeleckim „Husarz” wystawę różnego rodzaju uzbrojenia. Wszyscy odwiedzający stanowisko policyjne otrzymywali specjalnie na tę okazję przygotowane materiały profilaktyczno-edukacyjne.

Podczas uroczystej gali kończącej 15. Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „MASTER TRUCK” puchar dla wyróżniających się kierowców w imieniu Komendanta Głównego Policji wręczyła podinsp. Agnieszka Sałkowska, natomiast Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta oraz Komendant Miejski Policji w Opolu podinsp. Rafał Drozdowski wyróżnili innych kierowców.

Organizatorzy „Master Truck” wręczyli podziękowania za 15 lat współpracy dla Komendy Głównej Policji, komendanta wojewódzkiego nadinsp. Jarosława Kalety oraz komendanta miejskiego podinsp. Rafała Drozdzowskiego. 

(KWP w Opolu / js)

  • Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta, podinsp. Agnieszka Sałkowska – Naczelnik Wydziału Nadzoru i Profilaktyki Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz Komendant Miejski Policji w Opolu podinsp. Rafał Drozdowski
  • trzech policjantów
  • Policjanci wraz z organizatorem na tle ciężarówki
  • Policjant wręcza nagrodę jednemu z uczestników
  • Policjanci w punkcie medycznym
  • Stanowisko policji na imprezie masowej
Powrót na górę strony