Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tymczasowy areszt dla podejrzanego o zabójstwo

Data publikacji 05.08.2019

Zatrzymany przez toruńskich policjantów w związku ze śmiercią mężczyzny przy ul. Poznańskiej 78-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd zdecydował o jego aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące. Podejrzanemu grozi nawet dożywocie.

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło w piątek (2.08.19) nad ranem. Dyżurny toruńskiej komendy otrzymał przypadkowego świadka zgłoszenie o zwłokach mężczyzny, które leżą przed garażem na jednym z podwórek przy ul. Poznańskiej. Mężczyzna miał rany świadczące o tym, że padł on ofiarą przestępstwa. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali kryminalni. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 78-latka, który pomieszkiwał w garażu, przed którym znaleziono zwłoki. Materiał dowodowy, który zgromadzili kryminalni pozwolił na stwierdzenie, że to właśnie on stoi za śmiercią 66-latka. Ofiara i sprawca znali się, w wieczór, kiedy doszło do tragedii razem spożywali alkohol. 

Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował 78-latka na najbliższe 3 miesiące. Grozi mu nawet dożywocie.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony