Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 68-latki

Data publikacji 07.08.2019

Wczoraj policjanci z „dwójki” prowadzili akcję poszukiwawczą za zaginioną 68-latką z Lublina. Zaniepokojony mąż zgłosił zaginięcie żony wymagająca stałej opieki i przyjmowania leków. Zaginiona została odnaleziona przez funkcjonariuszy, dzięki telefonicznemu zgłoszeniu na ul. Botanicznej. Została przewieziona przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

Wczoraj (06.08.2019) po godz. 20.00 zaniepokojony mieszkaniec Lublina zgłosił się do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie i powiadomił o fakcie zaginięcia 68-letniej żony, wymagającej stałej opieki. Jak wynikało ze zgłoszenia kobieta około godz. 8.00 wyszła z domu w nieznanym kierunku i do niego nie powróciła. Natychmiast o zawiadomieniu poinformowano policjantów z II Komisariatu Policji w Lublinie, którzy rozpoczęli akcję poszukiwawczą. W działania zaangażowani zostali również policyjni wywiadowcy.

Około godziny 23.00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o starszej kobiecie, która wygląda na zagubioną, jest bez butów i znajduje się na ulicy Botanicznej w Lublinie. Niezwłocznie w ten rejon pojechali funkcjonariusze, którzy odnaleźli zaginioną. Na miejsce policjanci wezwali karetkę pogotowia.

Dzięki szybkiej reakcji i dużego zaangażowania policjantów oraz dzięki zgłoszeniu osoby, która nie pozostała obojętna widząc zagubioną staruszkę poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. 68-latka została przewieziona przez załogę karetki pogotowia do jednego ze szpitali w Lublinie.

(KWP w Lublinie/aj)

Powrót na górę strony