Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w niespełna godzinę odnaleźli 67-latka

Data publikacji 19.08.2019

Białostoccy policjanci w niespełna godzinę odnaleźli mężczyznę, który oddalił się z miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mundurowi odnaleźli 67-latka na łące, wśród wysokich zarośli. Mieszkaniec powiatu białostockiego był wyziębiony, nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Dzięki szybkiej interwencji policjantów zdarzenie miało szczęśliwe zakończenie. Mężczyzna został przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego.

W piątek po godzinie 21.00, dyżurny białostockiej komendy został poinformowany o zaginięciu 67-letniego mieszkańca powiatu białostockiego. Mężczyzna wyszedł z domu po 19.00, nie informując nikogo dokąd się udaje. Osoba zgłaszająca dodała, że zaginiony ma problemy zdrowotne, a także problemy z pamięcią. Z uwagi na zapadający zmrok oraz wiek zaginionego, mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania 67-latka. Dzięki sprawdzeniu pobliskiego terenu już po niespełna godzinie został odnaleziony na łące, wśród wysokich zarośli. Mężczyzna był wyziębiony oraz nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Mundurowi udzielili niezbędnej pomocy zaginionemu, okryli mężczyznę kocem termicznym, aby zapobiec wychłodzeniu organizmu. 

Dzięki szybkiej interwencji policjantów zdarzenie miało szczęśliwe zakończenie. 67-letni mieszkaniec powiatu białostockiego został przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego.

(KWP w Białymstoku / kp)

 

  • wóch umundurowanych policjantów, którzy odnaleźli 67-latka
  • las oświetlony przez latarkę
  • odnaleziony mężczyzna, siedzący w radiowozie
Powrót na górę strony