Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prudniccy policjanci zajęli I miejsce na międzynarodowym turnieju piłkarskim w Czechach

Data publikacji 23.09.2019

Prudniccy policjanci zajęli I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim rozegranym w czeskim Slezské Rudoltice. W turnieju rywalizowały zespoły z Czech, Słowacji i Polski. W czasie zawodów nie brakowało piłkarskich emocji, zaciętej rywalizacji oraz dopingu publiczności. Głównym celem imprezy była integracja międzynarodowa, propagowanie zdrowego stylu życia oraz dobra zabawa.

21 września w czeskim Slezské Rudoltice, w ramach rozgrywek Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego, spotkały się drużyny: czeskie IPA Mesto Albrechtice, IPA Triniec, Policja Bruntal, słowacka IPA Prievidza oraz policjanci z Prudnika. Rozgrywki prowadzone były w systemie „każdy z każdym”.

Podczas turnieju widzowie mogli zobaczyć zaciętą walkę, piłkarskie emocje, rywalizację fair play, a gorący doping zagrzewał zawodników do walki. Prudniccy policjanci wygrywając 3 mecze i doznając jednej porażki stanęli na najwyższym stopniu podium w turnieju. W naszym zespole gościnnie wystąpił Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bruntalu Petr Franec.

Celem imprezy była integracja międzynarodowa i dobra zabawa. Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz upominki. Puchar dla prudnickich policjantów odebrał Komendant Powiatowy Policji w Prudniku mł. insp. Krzysztof Urban.

( KWP w Opolu / js )

  • Na zdjęciu widnieje drużyna policjantów z Prudnika.
  • Na zdjęciu znajdują się wszyscy uczestnicy turnieju.
  • Na zdjęciu Policjant z Prudnika odbiera puchar za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju.
Powrót na górę strony