Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny pies doprowadził do zaginionego 82-latka

Data publikacji 26.09.2019

Policyjny pies doprowadził do odnalezienia 82-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła jego rodzina. Informacje zebrane przez gdyńskich policjantów doprowadziły do terenu leśnego w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego, tam właśnie trop podjął policyjny pies. Dzięki działaniom funkcjonariuszy mężczyzna bezpiecznie wrócił do miejsca zamieszkania.

Zaginięcie 82-letniego mieszkańca Gdyni zgłosiła w środę, 25.09.br., rano, jego rodzina. Zaginiony ostatni raz widziany była w miejscu zamieszkania, z którego wyszedł i do chwili złożenia zawiadomienia nie udało się nawiązać z nim kontaktu. Nad odnalezieniem zaginionego pracowali policjanci z komisariatu w Gdyni Chyloni, kryminalni z gdyńskiej komendy oraz przewodnicy psów tropiących.

Policjanci z Gdyni ustalili, że zaginiony może przebywać w lesie znajdującym się w pobliżu miejsca jego zamieszkania. Tam też skoncentrowali swoje działania. Pracujący na miejscu pies policyjny podjął trop i doprowadził swojego przewodnika do zaginionego. Mężczyzna znajdował się w odległości około kilometra od miejsca, gdzie pies podjął trop. Dzięki intensywnym działaniom gdyńskich policjantów, a w szczególności przewodnika i psa tropiącego, mężczyzna cały i zdrowy wrócił do miejsca zamieszkania.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • Policjant z psem służbowym w lesie prowadzi poszukiwania
  • Policjant z psem służbowym w lesie prowadzi poszukiwania
Powrót na górę strony