Raciąski policjant - kulturysta odnosi coraz większe sukcesy. W Pucharze Polski zdobył 3 złota i srebro

Data publikacji 04.10.2019

Sierżant sztabowy Patryk Błocki policjant - kulturysta z raciąskiego komisariatu ma coraz więcej sukcesów na swoim koncie. W odbywającym się w ubiegły weekend Pucharze Polski Federacji Kulturystycznej IBFF i WPF 4 razy stanął na podium, zdobywając trzy złote medale i jeden srebrny. Gratulujemy!

W ostatni weekend września w Sielcach odbyły się zawody kulturystyczne – Puchar Polski Federacji Kulturystycznej IBFF i WPF. Wystartował w nich, mający już wiele sportowych sukcesów na swoim koncie, sierżant sztabowy Patryk Błocki, na co dzień pracujący w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym w Komisariacie Policji w Raciążu.

Raciąski policjant - kulturysta, wystartował tym razem w czterech kategoriach. Konkurencja była bardzo duża, bo w zawodach brało udział w sumie aż 215 uczestników. Patryk po raz kolejny udowodnił, że samodyscyplina, wyrzeczenia i ciężka praca dają wymierny efekt i są drogą do sukcesu. Policjant startował w kategoriach: Men Physique Athletic Open (bez limitu wagowego i wzrostowego), Classic Physique +177 cm i Classic Physique Overoll zdobył 1 miejsca. Obronił tytuł Mistrza Polski 2019 w kategorii Classic Physique +177 cm.

Po wiosennych startach uwieńczonych sukcesem prezentując wtedy tzw. „sylwetkę plażową”, zadebiutował teraz w kulturystyce klasycznej. Jak sam przyznaje debiut uważa za udany, gdyż zdobył 2 miejsce w konkurencji BB Classic.

Sierżant sztabowy Patryk Błocki wywalczył sobie awans do kadry WPF na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Słowenii już 19 października br..

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki!

Autor: podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska