Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla Pana Marcina Mientkiego

Data publikacji 04.10.2019

Pan Marcin Mientki – polski kolarz torowy, medalista mistrzostw Europy, olimpijczyk z Sydney w 2000 r., na propozycję wzięcia udziału w policyjnym spocie „ZATRZYMAJ SIĘ I POZWÓL ŻYĆ INNYM” zgodził się bez wahania. "Wchodzę w to - powiedział - bo przecież najważniejsze jest bezpieczeństwo". Dziękujemy!

Wczoraj, 03.10.2019 r., w Akademii Kolarskiej Michała Kwiatkowskiego w Toruniu odbyło się spotkanie Naczelnika WRD KWP w Bydgoszczy mł. insp. Macieja Zdunowskiego z Panem Marcinem Mientkim – polskim kolarzem torowym, medalistą mistrzostw Europy i olimpijczykiem z Sydney w 2000 r. Celem wizyty było złożenie w imieniu Kierownictwa kujawsko-pomorskiej Policji podziękowań za wsparcie i pomoc przy realizacji spotu profilaktycznego pn. „ZATRZYMAJ SIĘ I POZWÓL ŻYĆ INNYM”.

Naczelnik WRD KWP w Bydgoszczy mł. insp. Maciej Zdunowski przekazał list z podziękowaniem oraz okolicznościowy upominek.

Udział p. Marcina Mientkiego w przedsięwzięciu z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i uświadomi społeczeństwu, jak ważne jest przestrzeganie zasad prawa o ruchu drogowym.

Jeszcze raz dziękując za poświęcony czas, życzymy Panu Marcinowi Mientkiemu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym

(KWP w Bydgoszczy/js)

 

 

Powrót na górę strony