Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mundurowi z Dolnego Śląska zagrali w charytatywnym turnieju piłki nożnej dla chorego Macieja

Data publikacji 14.10.2019

11 października br. na Stadionie Miejskim w Strzelinie odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie. W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Zebrane w trakcie imprezy pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z chorobą nowotworową, z którą zmaga się 19-letni Maciej.

Na Stadionie Miejskim w Strzelinie przy ul. Okrzei odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej  Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie. Środki zebrane w trakcie imprezy zostaną przeznaczone dla chorego Macieja, który  zmaga się z nowotworem tarczycy i węzłów chłonnych. Maciek jest podopiecznym strzelińskiego Stowarzyszenia  „Gramy o Życie”. 

W turnieju, którego organizatorem był Zarząd Terenowy NSZZP w Strzelinie oraz Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne, wzięło udział pięć drużyn reprezentujących dolnośląskie służby mundurowe. W zmaganiach na boisku miały okazję zmierzyć się ze sobą zespoły reprezentujące: Komendę Powiatową Policji w Strzelinie, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie, Zakład Karny w Strzelinie, Komendę Powiatową Policji w Ząbkowicach Śląskich i Komendę Miejską Policji we Wrocławiu.

Walka i sportowa rywalizacja na boisku były zacięte. Emocje towarzyszyły wszystkim uczestnikom zawodów do samego końca. Najlepszą drużyną okazał się zespół składający się z funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Strzelinie. Kolejne miejsca na podium zajęli mundurowi Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i policjanci z Ząbkowic Śląskich.

Nagrodami dla zwycięskich drużyn były puchary ufundowane przez Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie, Zarząd Terenowy NSZZP w Strzelinie, Zarząd Związków Zawodowych Pracowników Policji, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Strzelinie oraz IPA Region Strzelin.

Należy zaznaczyć, że duży wkład w organizację turnieju mieli również pracownicy Strzelińskiego Ośrodka Kultury i Strzelińskiego Centrum Sportowo-Edukacyjnego.

Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia dziękujemy za wsparcie i pomoc finansową dla Macieja, a zwycięzcom turnieju gratulujemy!

(KWP we Wrocławiu/js)

  • piłkarze podczas gry na boisku
  • puchary
  • król strzelców z KMP Wrocław
  • wręczenie pucharu ZK Strzelin za 1 miejsce
Powrót na górę strony