Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant i policjanci z Zamościa na podium mistrzostw Polski Policji w kolarstwie

Data publikacji 15.10.2019

Reprezentacja z zamojskiej komendy na czele z Komendantem Miejskim Policji w Zamościu insp. Wiesławem Pawlukiem zdobyła miejsca na podium podczas kolarskich Mistrzostw Polski Policji MTB.

W miniony weekend w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w kolarstwie. Był to już szesnasty finałowy etap wyścigów LOTTO Poland Bike Maraton 2019. W kolarskich zmaganiach wzięło udział ponad 560 osób. Biorący udział w wyścigu policjanci z całej Polski do pokonania mieli malowniczą i jednocześnie trudną technicznie trasę biegnącą przez ścieżki Mazowieckiego Parku Krajobrazowego o długości blisko 30 km. Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Komendant Główny Policji.

I tym razem kolarskie wyścigi nie mogły odbyć się bez policjantów z zamojskiej komendy. Na czele naszej reprezentacji stanął insp. Wiesław Pawluk Komendant Miejskiej Policji w Zamościu. Tradycyjnie już w wyścigu uczestniczyli również sierż. Monika Mazur oraz st. sierż. Radosław Wasilewski.

Mundurowi z zamojskiej komendy zakończyli kolarskie zmagania zdobywając miejsca na podium. Insp. Wiesław Pawluk w kategorii M 40 zdobył brązowy medal, podobnie jak st. sierż. Radosław Wasilewski w kat. M 30. Natomiast nasza wysportowana koleżanka sierż. Monika Mazur wśród kobiet do mety dojechała jako czwarta.  

Panu Komendantowi oraz policjantom z zamojskiej komendy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Lublinie / kp)

 

Powrót na górę strony