Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli rodzącej kobiecie w bezpiecznym dotarciu do szpitala

Data publikacji 18.11.2019

Policjanci krośnieńskiej drogówki w miniony piątek mieli niecodzienną interwencję. Funkcjonariusze na sygnałach pilotowali Nissana, w którym jechała ciężarna kobieta, u której rozpoczęła się akcja porodowa. Dzięki szybkiej reakcji kobieta bezpiecznie dotarła do szpitala.

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim w piątek (15 listopada) w godzinach popołudniowych otrzymał nietypowe zgłoszenie. Dzwoniący mężczyzna poinformował, że jedzie samochodem marki Nissan z Gubina do szpitala w Krośnie Odrzańskim. W pojeździe wiezie rodzącą kobietę i w związku z korkami na ulicy Bohaterów Wojska Polskiego prosi o pomoc w bezpiecznym ominięciu korków z obawy o życie swojej żony i rodzącego się dziecka.

W związku z zaistniałą sytuacją na miejsce wysłano patrol. Funkcjonariusze natychmiast udzielili pomocy w szybkim, sprawnym i bezpiecznym dotarciu do placówki medycznej, pilotując pojazd z rodzącą kobietą. Dzięki temu w samą porę dotarła na salę porodową, gdzie niedługo po tym na świat przyszła dziewczynka.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / kp)

 

Powrót na górę strony