Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zgubił się w lesie – odnaleźli go policjanci

Data publikacji 02.12.2019

Policjanci z puławskiej komendy odnaleźli 41-latka, który w sobotę zgubił się w lesie w Puławach. Dyżurnego powiadomiła zaniepokojona matka mężczyzny, która nie mogła skontaktować się z synem, ponieważ rozładował mu się telefon. Policjanci odnaleźli mężczyznę w pobliżu torów kolejowych. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W sobotę (30.11.2019 r.) po południu do komendy w Puławach zgłosiła się mieszkanka Puław, która powiadomiła o zaginięciu syna. Z jej relacji wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu rano, żeby pospacerować po lesie, ale zgubił się i nie może trafić do domu. Po pewnym czasie przestał też odpowiadać jego telefon komórkowy. Sytuację dodatkowo komplikował fakt, że 41-latek jest poważnie chory i wymaga regularnego podawania leków. W związku z tym Komendant Powiatowy Policji w Puławach podjął decyzję o ogłoszeniu alarmu. Około godzinę później, mężczyznę znaleźli funkcjonariusze z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego.

Puławianin znajdował się w pobliżu torów kolejowych. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Został przekazany pod opiekę rodzinie.

(KWP w Lublinie/js)

Powrót na górę strony