Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja

Sierżant Paweł Popławski z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku będąc w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja sklepowego. Robiąc zakupy w jednym z marketów zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę i pracownika ochrony. Funkcjonariusz natychmiast przystąpił do działania.

Wczoraj po godz. 17.00, sierżant Paweł Popławski z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, będąc w czasie wolnym od służby, robił zakupy w jednym ze sklepów na ulicy Choroszczańskiej. W pewnym momencie zauważył, jak jeden z klientów wybiega ze sklepu ze sprzętem AGD. Za nim biegł pracownik ochrony. Funkcjonariusz, nie mając żadnych wątpliwości, że doszło do kradzieży natychmiast zaczął działać. Po krótkim pościgu zatrzymał mężczyznę, który stał się agresywny wobec interweniującego policjanta. Funkcjonariusz obezwładnił podejrzewanego o kradzież, a następnie przekazał go przybyłemu na miejsce patrolowi Policji.

Skradzione produkty wróciły do sklepu, a mundurowi ustalili, że mieszkaniec Białegostoku prawdopodobnie ma związek również z inną kradzieżą sprzętu AGD. 33-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(KWP w Białymstoku / mg)

Powrót na górę strony