Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany w kradzionym jaguarze

Data publikacji 18.12.2019

Radzyńscy kryminalni odzyskali utracony na terenie Warszawy samochód osobowy marki Jaguar. W chwili zatrzymania autem podróżował 35-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, który okazał się poszukiwany 5 listami gończymi. Kierujący samochodem próbował uniknąć odpowiedzialności, uciekając przed zatrzymującym go radiowozem. Mężczyzna został zatrzymany, natomiast jaguar trafił na policyjny parking.

Wczoraj około godz. 20:00 w miejscowości Białka, radzyńscy kryminalni zatrzymali samochód osobowy marki Jaguar. Z informacji operacyjnych, jakie posiadali wynikało, że auto może pochodzić z przestępstwa, a kierujący nim mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Kierujący samochodem próbował uniknąć odpowiedzialności, uciekając przed zatrzymującym go radiowozem. Nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez policjantów. Po zatrzymaniu auta okazało się, że za kierownicą siedzi 35-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności pięcioma listami gończymi wydanymi przez sąd za kradzież z włamaniem i paserstwo.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zgodnie z poleceniem Sądu spędzi za kratkami niemal 6 lat. Funkcjonariusze potwierdzili również posiadane informacje, gdyż Jaguar, którym poruszał się 35-latek utracony został na terenie Warszawy. Samochód zabezpieczony został na policyjnym parkingu. Wartość odzyskanego samochodu to około 90 tys. złotych. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz udział w sprawie 35-latka.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony