Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pojazd odzyskany dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 18.12.2019

Na jednym z buskich osiedli mieszkańcy zgłosili, że stoi pojazd zaparkowany w niedozwolonym miejscu. Aby zweryfikować zasadność zgłoszonego zagrożenia na miejsce pojechali dzielnicowi. Okazało się, że co prawda pojazd zaparkowany jest prawidłowo, ale jest kradziony. Biały renault megane został zgłoszony we Francji jako skradziony. Pojazd trafił na policyjny parking, a wkrótce zostanie przekazany prawowitemu właścicielowi. Tak Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa przyczyniła się do odzyskania pojazdu.

W ubiegłym tygodniu na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, mieszkaniec Buska – Zdroju naniósł nieprawidłowe parkowanie na jednym z osiedli mieszkaniowych. W sobotę, aby zweryfikować zgłoszone zagrożenie, na miejsce pojechali dzielnicowi. Pojazd zaparkowany był prawidłowo, ale po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest kradziony. Biały renault megane został zgłoszony we Francji w marcu tego roku jako skradziony. Pojazd trafił na policyjny parking, a wkrótce zostanie przekazany prawowitemu właścicielowi.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa po raz kolejny udowodniła, że jest potrzebnym narzędziem do komunikacji społeczeństwa z Policją, a tym razem dzięki niej odzyskany został kradziony pojazd. Jednocześnie przypominamy, że MAPA nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji bądź zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa lub wykroczenia. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 997 lub 112.

(KWP w Kielcach)

Powrót na górę strony