Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy z wielkim sercem

Data publikacji 19.12.2019

Mł. asp. Daniel Herba na co dzień jest dzielnicowym w gminie Domaszowice. Rozwiązuje problemy mieszkańców i dba o ich bezpieczeństwo. Jednak z wielkim sercem, dogląda również warunków, w jakich przetrzymywane są zwierzęta w gospodarstwach. Za swoje zaangażowanie i pomoc bezbronnym zwierzętom otrzymał podziękowania od Towarzystwa Ochrony Zwierząt. Doceniony został jego trud i poświęcenie, okazywane również poza godzinami służby.

Towarzystwo Ochrony Zwierząt z siedzibą w Brzegu, podziękowania złożyło na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinsp. Jarosława Kalety. Prezes Towarzystwa podkreślił ogromną pracę, jaką w minionym roku wykonał dzielnicowy Daniel Herba na rzecz zwierząt. Podziękowania to również dostrzeżenie wielkiego serca policjanta, jakim otacza zwierzęta podczas wjazdów w rejon służbowy. Wielokrotnie przy współpracy z brzeskim odziałem TOZ udało mu się poprawić warunki bytowe i rozwiązać problemy dotyczące zwierząt.

Skan Podziękowań

Wartym podkreślenia jest fakt, że wiele inicjatyw dzielnicowy zrealizował w czasie wolnym od służby. Jak sam mówi, największą nagrodą jest dla niego radość płynąca z oczu zwierzaków, którym można było pomóc.

(KWP w Opolu/js)

  • Policjant ze szczeniaczkiem na rękach
  • Policjant ze szczeniaczkiem na rękach
  • Policjant niosący karmę dla zwierząt
Powrót na górę strony