Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 82-latka

Data publikacji 31.12.2019

Poszukiwany przez janowskich policjantów 82-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce został odnaleziony. Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny przyjął w niedzielę w nocy dyżurny Policji. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Po niespełna dwóch godzinach mężczyznę odnaleziono w pobliskich zaroślach.

W niedzielę w nocy dyżurny komendy w Janowie Lubelskim przyjął zgłoszenie o zaginięciu 82-letniego mężczyzny. Informacje przekazała córka 82-latka. Z jej relacji wynikało, że około godz. 20:00, gdy przyszła do domu ojca, jego nie było. Kobieta nie wiedziała, gdzie się oddalił. Mężczyzna nie miał przy sobie telefonu.

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Policjanci przeczesywali okolice. Oprócz policjantów w poszukiwaniach brali udział funkcjonariusze PSP oraz OSP. W poszukiwaniach brał także udział przewodnik z psem tropiącym. Po niespełna dwóch godzinach odnaleziono mężczyznę w zaroślach nieopodal domu. 82-latek trafił pod opiekę rodziny. Udzielono mu również pomocy medycznej.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony