Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant po służbie namierzył i zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 25.01.2020

Po raz drugi będąc po służbie zatrzymał poszukiwanego. Tym razem policjant z jaworskiej komendy, w czasie wolnym od służby, zatrzymał 35-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu wydanego przez sąd. 35-latek już trafił za więzienne kraty.

Policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego  jaworskiej komendy był po służbie, kiedy na jednej z ulic miasta zauważył poszukiwanego. Funkcjonariusz mając wiedzę, że mężczyzna jest poszukiwany powiadomił o swoich ustaleniach kolegów będących w służbie. W oczekiwaniu na przyjazd patrolu policji wysiadł z samochodu i zatrzymał 35-latka.

Zatrzymany to 35-letni mieszkaniec Jawora. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się przez kilka tygodni. Był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze za przestępstwo narkotykowe. Jaworzanin został doprowadzony do policyjnego aresztu, a stamtąd trafił za więzienne kraty.

Należy podkreślić, że to już druga poszukiwana osoba, zatrzymana w czasie wolnym od służby przez tego policjanta.

Dwa dni wcześniej zatrzymał on po służbie na jednej z ulic Jawora 38– letnią mieszkankę powiatu świdnickiego poszukiwaną na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony