Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odznaleźli 3-latka w niespełna godzinę

Data publikacji 30.01.2020

Kobieta poprosiła o pomoc policjantów w odnalezieniu jej 3-letniego syna. Funkcjonariusze znaleźli chłopca w niespełna godzinę. Ukrył się w sklepie, za licznymi wieszakami z odzieżą oraz kartonami. 3-latek bezpiecznie trafił pod opiekę mamy.

Wczoraj, około 11.00, na terenie Nurca Stacji, do policjantów siemiatyckiej "patrolówki" podeszła zdenerwowana kobieta i poprosiła o pomoc w odnalezieniu jej 3-letniego syna. Matka chłopca dodała, że dzieckiem zajmowała się wówczas babcia. Obydwoje poszli na zakupy i w pewnym momencie kobieta straciła wnuczka z oczu. Babcia chłopca nie wiedziała, czy chłopczyk wyszedł ze sklepu odzieżowego czy nie.

Z pierwszych ustaleń patrolu Policji wynikało, że kobieta wspólnie z ekspedientką, szukały 3-latka w lokalu, ale bezskutecznie. Policjanci sprawdzili również przyległy las, szkołę, dworzec kolejowy oraz park. Funkcjonariusze ponownie wrócili do sklepu i to właśnie tam odnaleźli chłopca. 3-latek ukrył się za licznymi wieszakami z ubraniami oraz kartonami. Chłopczyk siedział skulony i zachowywał się bardzo cicho.

Trwające niespełna godzinę poszukiwania zakończyły się pozytywnie. 3-latek bezpiecznie trafił pod opiekę mamy. Co ciekawe, podobno lubi bawić się w chowanego.

(KWP w Białymstoku / mg)

Powrót na górę strony