Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany wjechał na chodnik

Data publikacji 03.02.2020

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca audi zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego w Wyszkowie. Na załączonym nagraniu widać jak kierujący niebezpiecznie wjeżdża na rondo, z którego wpada prosto na chodnik. Na szczęście w tym momencie nie było tam pieszych, ale można sobie wyobrazić do jakiej tragedii mógł doprowadzić. Kierowca już stracił prawo jazdy. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

W miniony weekend policjanci z wyszkowskiej drogówki zatrzymali 23-letniego kierujacego audi, który po pijanemu mógł doprowadził do tragedii. Sytuacja miała miejsce w Wyszkowie na rondzie ppłk W. Szaniawskiego (skrzyżowanie ul. Pułtuskiej i al. Marszałka J. Piłsudskiego). Na załączonym nagraniu z monitoringu widać jak kierujący wjeżdża na rondo, traci panowanie nad pojazdem, częściowo najeżdża na klomb, z którego następnie wpada prosto na chodnik.

Na szczęście w tym momencie nie było tam pieszych, ale można sobie wyobrazić jak tragiczne były skutki tej niebezpiecznej jazdy po pijanemu. Kierujący miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Za przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

Autor: mł. asp. Marta Gierlicka

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.01 MB)

Powrót na górę strony