Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiona nastolatka odnaleziona przez policjantów

Data publikacji 07.02.2020

Wałbrzyscy funkcjonariusze odnaleźli nastoletnią dziewczynę, która kilka dni wcześniej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mundurowi przez dwie doby, bez przerwy sprawdzali miejsca gdzie przypuszczalnie mogła przebywać dziewczyna. W poszukiwaniach brali również udział strażacy oraz GOPR-owcy.

4 lutego br. około godz. 14 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastoletniej mieszkanki. Dziewczyna nie wróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Z uwagi na zagrożenie zdrowia oraz życia dziewczyny do jej poszukiwań zaangażowano cały stan etatowy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz  funkcjonariuszy Straży Pożarnej OSP w Wałbrzychu i GOPR-owców. Przez dwie doby, bez przerwy, wszystkie służby sprawdzały miejsca, gdzie przypuszczalnie mogła przebywać dziewczyna.

6 lutego br. około godz. 15 wałbrzyscy policjanci pionu kryminalnego patrolujący okolice ogródków działkowych w dzielnicy Nowe Miasto zauważyli idącą ogrodową alejką poszukiwaną dziewczynę. Nastolatka była wyziębiona i odwodniona. Decyzją lekarza została przewieziona na obserwację do szpitala.

(KWP we Wrocławiu/js)

Powrót na górę strony