Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali audi o wartości 380.000 złotych

Data publikacji 11.02.2020

Bielańscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali 28-latka oraz odzyskali przywłaszczone przez niego audi o wartości 380.000 złotych. Mężczyzna wziął samochód w leasing, lecz nie wywiązywał się z płatności oraz nie zwrócił go właścicielowi pomimo żądania zwrotu Zatrzymany usłyszał zarzuty przywłaszczenia mienia znacznej wartości, co zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji, prowadzili sprawę przywłaszczenia audi o wartości 380.000 złotych. Mężczyzna, który wziął samochód w leasing, nie spłacał rat oraz nie zwrócił auta właścicielowi. Dzięki skutecznym działaniom funkcjonariusze szybko namierzyli miejsce zamieszkania 28-latka oraz miejsce, gdzie przechowuje poszukiwany pojazd.

Kilka dni temu 28-latek został zatrzymany, a odzyskany samochód zabezpieczony. Mężczyzna w prokuraturze usłyszał zarzuty przywłaszczenia mienia o znacznej wartości. Zatrzymany decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

(KSP / kp)

Powrót na górę strony